Mistrzostwa Polski
Dodany: Komentarzy: 0

Turniej finałowy: Wyniki na żywo

Trafiłeś na tekstową relację LIVE z turnieju finałowego Mistrzostw Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Zawody rozgrywane są na boisku bocznym Stadionu Śląskiego w Chorzowie, a walka toczy się o tytuł najlepszej drużyny w naszym kraju oraz o prawo gry w Lidze Mistrzów. Impreza została podzielona na dwie części. W godzinach 11:00 - 18:00 odbywają się mecze fazy grupowej, a między 18:00 a 20:50 spotkania fazy pucharowej. Poniżej znajdziesz wyniki wszystkich zakończonych meczów oraz strzelców bramek. Mecze możesz z kolei oglądać na żywo, wchodząc na naszego Facebooka: facebook.com/playarenaPL. Zapraszamy!
 

FAZA GRUPOWA

Grupa A

  • Tiki Taka Warszawa
  • BJM Kraków
  • Chłopcy z Bielan Warszawa
  • Tequila Olsztyn

Wyniki

11:00 Tiki Taka Warszawa 5:1 Chłopcy z Bielan Warszawa (3:0)

Bramki:
- Dominik Trepiak (3), Adrian Schamlewski, Mateusz Lewicki
- Krzysztof Mamla

11:35 BJM Kraków 6:2 Tequila Olsztyn (2:1)

Bramki:
- Bartłomiej Grabowski (3), Przemyslaw Nowicki (2), Michał Sieńczak
- Konrad Kierstan, Daniel Mlonek

13:20 BJM Kraków 3:1 Chłopcy z Bielan Warszawa (0:0)

Bramki:
- Michał Dudek, Bartłomiej Grabowski, Krzysztof Drozd
- Bartłomiej Gołasiewicz

13:20 Tiki Taka Warszawa 9:4 Tequila Olsztyn (7:0)

Bramki:
- Dawid Jarczak (3), Konrad Adamczyk, Mateusz Lewicki, Michał Knajdrowski, Adrian Schamlewski, Damian Ostrowski, Krystian Kij
- Konrad Kierstan, Daniel Mlonek, Kacper Nawrocki, Konrad Rusiecki

15:40 Tiki Taka Warszawa 2:0 BJM Kraków (0:0)

Bramki:
- Damian Daczyński, Adrian Schamlewski
-

15:40 Chłopcy z Bielan Warszawa 6:4 Tequila Olsztyn (1:1)

Bramki:
- Damian Kowalewski (2), Kamil Gałecki, Damian Patoka, Krzysztof Mamla, Michał Dryński
- Cezary Sobolewski, Patryk Stadnicki, Konrad Rusiecki, Kacper Nawrocki

Tabela

Miejsce

 Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Stosunek bramek

1

 Tiki Taka Warszawa

3

9

16:5

2

 BJM Kraków

3

6

9:5

3

 Chłopcy z Bielan Warszawa

3

3

8:12

4

 Tequila Olsztyn

3

0

10:21

 

Grupa B

  • Ganador Warszawa
  • Kluge Team Płock
  • Kapela Weselna Kraków
  • Ultimate Zaborze Zabrze

Wyniki

12:10 Ganador Warszawa 2:1 Kapela Weselna Kraków (1:0)

Bramki:
- Piotr Tyburski (2)
- Arkadiusz Chlebowski

12:45 Kluge Team Płock 3:2 Ultimate Zaborze Zabrze (1:0)

Bramki:
- Bartłomiej Dębicki, Dawid Klepczyński, Radosław Wiśniewski
- Patryk Kapała, Kamil Andrzejewski

14:30 Kluge Team Płock 3:1 Kapela Weselna Kraków (1:0)

Bramki:
- Bartłomiej Dębicki (2), Jarosław Kułaga
- Michał Tyrka

14:30 Ganador Warszawa 6:2 Ultimate Zaborze Zabrze (2:1)

Bramki:
- Piotr Branicki (3), Piotr Tyburski (2), Kamil Hernik
- Kamil Andrzejewski, Paweł Front

16:15 Ganador Warszawa 2:1 Kluge Team Płock (1:1)

Bramki:
- Piotr Branicki, Mateusz Gliński
- Dawid Klepczyński

16:15 Kapela Weselna Kraków 3:0 Ultimate Zaborze Zabrze (0:0)

Bramki:
- Arkadiusz Chlebowski, Sebastian Kowalski, Konrad Łucarz
-

Tabela

Miejsce

 Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Stosunek bramek

1

 Ganador Warszawa

3

9

10:4

2

 Kluge Team Płock

3

6

7:5

3

 Kapela Weselna Kraków

3

3

5:5

4

 Ultimate Zaborze Zabrze

3

0

4:12

 

Grupa C

  • The Cyborgs Chorzów
  • Poker Team Lublin
  • Osmar Superstar Białystok
  • Przyjaciele z Boiska Wrocław

Wyniki

12:10 The Cyborgs Chorzów 6:1 Osmar Superstar Białystok (2:0)

Bramki:
- Daniel Kowalski (4), Marcin Pokorski, Daniel Babisz
- Maciej Kurcewicz

12:45 Poker Team Lublin 5:2 Przyjaciele z Boiska Wrocław (2:1)

Bramki:
- Piotr Baran, Michał Bloch, Jakub Bednara, Krzysztof Żarnowski, Erwin Sobiech
- Miłosz Stępień, Dominik Stępień

15:05 Poker Team Lublin 1:4 Osmar Superstar Białystok (0:2)

Bramki:
- Piotr Baran
- Norbert Jendruczek (2), Mateusz Lisowski (2)

15:05 The Cyborgs Chorzów 5:3 Przyjaciele z Boiska Wrocław (2:1)

Bramki:
- Robert Dymowski (2), Marcin Pokorski, Daniel Kowalski, Mateusz Potoczny
- Łukasz Stępień, Mateusz Żak, Miłosz Stępień

16:50 The Cyborgs Chorzów 3:1 Poker Team Lublin (2:0)

Bramki:
- Daniel Kowalski (3)
- Jakub Bednara

16:50 Osmar Superstar Białystok 5:4 Przyjaciele z Boiska Wrocław (3:1)

Bramki:
- Mateusz Lisowski (2), Kamil Kosakowski (2), Adrian Citko
- Miłosz Stępień (2), Konrad Szmit, Mateusz Żak

Tabela

Miejsce

 Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Stosunek bramek

1

 The Cyborgs Chorzów

3

9

14:5

2

 Osmar Superstar Białystok

3

6

10:11

3

 Poker Team Lublin

3

3

7:9

4

 Przyjaciele z Boiska Wrocław

3

0

9:15

 

Grupa D

  • Dynamik Herring Toruń
  • Jakubskie Energos-Schlitt Toruń
  • Skład Węgla i Papy
  • OSP Nagórzyce Tomaszów Mazowiecki

Wyniki

11:00 Dynamik Herring Toruń 4:1 Skład Węgla i Papy Łódź (1:1)

Bramki:
- Wojciech Springer (2), Tomasz Zieliński, bramka samobójcza
- Kamil Kopera

11:35 Jakubskie Energos-Schlitt Toruń 1:0 OSP Nagórzyce Tomaszów Mazowiecki (0:0)

Bramki:
- Maciej Dudek
-

13:55 Jakubskie Energos-Schlitt Toruń 3:2 Skład Węgla i Papy Łódź (0:0)

Bramki:
- Maciej Dudek (3)
- Rafał Chorąży, Dawid Acela

13:55 Dynamik Herring Toruń 7:1 OSP Nagórzyce Tomaszów Mazowiecki (5:1)

Bramki:
- Marcin Mrówczyński (2), Tomasz Zieliński, Wojciech Tokarski, Łukasz Waligóra, Karol Kułacz, bramka samobójcza.
- Wojciech Gulas

17:25 Dynamik Herring Toruń 5:1 Jakubskie Energos-Schlitt Toruń (3:0)

Bramki:
- Karol Kułacz (2), Marcin Tokarski, Krzysztof Elsner, Wojciech Springer
- Błażej Wach

17:25 Skład Węgla i Papy Łódź 2:5 OSP Nagórzyce Tomaszów Mazowiecki (1:2)

Bramki:
-
-

Tabela

Miejsce

 Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Stosunek bramek

1

 Dynamik Herring Toruń

3

9

16:3

2

 Jakubskie Energos-Schlitt Toruń

3

6

5:7

3

 OSP Nagórzyce Tomaszów Mazowiecki

3

3

8:9

4

 Skład Węgla i Papy Łódź

3

0

3:13

 

FAZA PUCHAROWA
 

Ćwierćfinały

18:10 Ćwierćfinał nr 1: Tiki Taka Warszawa 0:2 Kluge Team Płock (0:2)

Bramki:
-
- Piotr Skierkowski, Wojciech Gapiński

18:10 Ćwierćfinał nr 2: The Cyborgs Chorzów 4:3 Jakubskie Energos-Schlitt Toruń (3:3, 1:3) po playarena turbo dogrywce

Bramki:
- Robert Dymowski (2), Daniel Kowalski, Mateusz Potoczny
- Maciej Dudek, Mateusz Bachat, Błażej Wachat

18:45 Ćwierćfinał nr 3: Ganador Warszawa 2:1  BJM Kraków (1:0)

Bramki:
- Kamil Hernik, Mateusz Gliński
- bramka samobójcza

18:45 Ćwierćfinał nr 4: Dynamik Herring Toruń 3:1 Osmar Superstar Białystok (3:1)

Bramki:
- Wojciech Springer, Krzysztof Elsner, Łukasz Waligóra
- Norbert Jendruczek
 

Półfinały

19:30 Półfinał nr 1: Kluge Team Płock 2:0 The Cyborgs Chorzów (1:0)

Bramki:
- Jarosław Kułaga, Radosław Wiśniewski
-

19:30 Półfinał nr 2: Ganador Warszawa 0:3 Dynamik Herring Toruń (0:2)

Bramki:
-
- Tomasz Kriezel, Marcin Tokarski, Tomasz Zieliński


Mecz o 3. miejsce

20:15 The Cyborgs Chorzów 2:5 Ganador Warszawa (0:1, 2:2) po playarena turbo dogrywce

Bramki:
- Daniel Kowalski, Adam Wolek
- Kamil Hernik (2), Mateusz Gliński (2), Mariusz Milewski
 

Finał

20:15 Kluge Team Płock 1:3 Dynamik Herring Toruń (0:0, 1:1) po playarena turbo dogrywce

Bramki:
- Maciej Piórkowski
- Marcin Tokarski, Marcin Mrówczyński, Łukasz Waligóra

 

Król strzelców

1. Daniel Kowalski (The Cyborgs Chorzów) - 10 goli
2. Maciej Dudek (Jakubskie Energos-Schlitt Toruń) - 5 goli
3. Bartłomiej Grabowski (BJM Kraków) - 4 gole
-. Piotr Tyburski (Ganador Warszawa) - 4 gole
-. Piotr Branicki (Ganador Warszawa) - 4 gole
-. Mateusz Lisowski (Osmar Superstar Białystok) - 4 gole
-. Robert Dymowski (The Cyborgs Chorzów) - 4 gole
-. Miłosz Stępień (Przyjaciele z Boiska Wrocław) - 4 gole
-. Wojciech Springer (Dynamik Herring Toruń) - 4 gole
-. Mateusz Gliński (Ganador Warszawa) - 4 gole
11. Dominik Trepiak (Tiki Taka Warszawa) - 3 gole
-. Dawid Jarczak (Tiki Taka Warszawa) - 3 gole
-. Adrian Schamlewski (Tiki Taka Warszawa) - 3 gole
-. Bartłomiej Dębicki (Kluge Team Płock) - 3 gole
-. Piotr Branicki (Ganador Warszawa) - 3 gole
-. Norbert Jendruczek (Osmar Superstar Białystok) - 3 gole
-. Tomasz Zieliński (Dynamik Herring Toruń) - 3 gole
-. Marcin Tokarski (Dynamik Herring Toruń) - 3 gole
-. Karol Kułacz (Dynamik Herring Toruń) - 3 gole

 

Szóstka turnieju

Najlepszy bramkarz: Tomasz Warszawski (Ganador Warszawa)
Zawodnik najlepszej szóstki turnieju: Mateusz Gliński (Ganador Warszawa)
Zawodnik najlepszej szóstki turnieju: Marcin Mrówczyński (Dynamik Herring Toruń)
Zawodnik najlepszej szóstki turnieju: Mateusz Potoczny (The Cyborgs Chorzów)
Najlepszy strzelec: Daniel Kowalski (The Cyborgs Chorzów) – 10 goli
Najlepszy zawodnik turnieju MVP: Bartłomiej Dębicki (Kluge Team Płock)

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj