Fortuna Puchar Polski
Dodany: Komentarzy: 1

Komplet wyników z turnieju finałowego Fortuna Pucharu Polski Playarena

Trafiłeś na tekstową relację LIVE z turnieju finałowego Fortuna Pucharu Polski Playarena 2019. Zawody rozgrywane są na boiskach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej w Warszawie, a walka toczy się o trzeci w historii tytuł zdobywcy Pucharu Polski w piłce nożnej 6-osobowej oraz o prawo do gry w Lidze Mistrzów. Impreza została podzielona na dwie części. W godz. 9:00 - 13:35 odbywają się mecze fazy grupowej, a między 14:00 a 17:10 spotkania fazy pucharowej. Poniżej znajdziesz wyniki wszystkich zakończonych potyczek oraz strzelców bramek. Oddzielną relację prowadzimy także na naszym Facebooku. Zapraszamy na facebook.com/playarenaPL.

 

FAZA GRUPOWA

 

Grupa A

  • FC Gorlicka Warszawa
  • Budoserwis Chorzów
  • Królewscy-Niebiescy Częstochowa
  • Subcarpathian Bears Sędziszów Małopolski
  • Dziwna Nazwa Dębica

WYNIKI

09:25     FC Gorlicka Warszawa - Dziwna Nazwa Dębica 6:0 (3:0)
09:25     Budoserwis Chorzów - Subcarpathian Bears Sędziszów Małopolski 5:0 (w.o.)
10:15     FC Gorlicka Warszawa – Subcarpathian Bears Sędziszów Małopolski 2:0 (1:0)
1
0:15     Budoserwis Chorzów – Królewscy-Niebiescy Częstochowa 2:0 (2:0)
11:05     Budoserwis Chorzów – Dziwna Nazwa Dębica 6:2 (4:1)
11:05     Królewscy-Niebiescy Częstochowa – Subcarpathian Bears Sędziszów Małopolski 2:0 (0:0)
1
1:55     FC Gorlicka Warszawa – Królewscy-Niebiescy Częstochowa 8:2 (4:0)
11:55     Subcarpathian Bears Sędziszów Małopolski – Dziwna Nazwa Dębica 1:8 (0:5)
12:45     FC Gorlicka Warszawa – Budoserwis Chorzów 3:2 (2:1)
12:45     Królewscy-Niebiescy Częstochowa – Dziwna Nazwa Dębica 5:6 (1:2)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  FC Gorlicka Warszawa 4 12 19:4
2  Budoserwis Chorzów 4 9 15:5
3  Dziwna Nazwa Dębica 4 6 16:18
4  Królewscy-Niebiescy Częstochowa 4 3 9:16
5  Subcarpathian Bears Sędziszów Małopolski 4 0

1:17

 

Grupa B

  • Struga Personal Tomaszów Mazowiecki
  • Showtime Sosnowiec
  • Tequila Olsztyn
  • Rds Stal Płock
  • Athletic Hornets Bartniczka

WYNIKI

09:00    Showtime Sosnowiec – Rds Stal Płock 0:2 (0:1)
09:25    Struga Personal Tomaszów Mazowiecki – Athletic Hornets Bartniczka 1:1 (1:0)
10:15    Struga Personal Tomaszów Mazowiecki – Rds Stal Płock 1:3 (0:1)
10:15    Showtime Sosnowiec – Tequila Olsztyn 6:1 (2:0)
11:05    Showtime Sosnowiec – Athletic Hornets Bartniczka 2:2 (0:0)
11:05    Tequila Olsztyn – Rds Stal Płock 0:7 (0:3)
11:55    Struga Personal Tomaszów Mazowiecki – Tequila Olsztyn 9:1 (5:0)
11:55    Rds Stal Płock – Athletic Hornets Bartniczka 2:2 (1:0)
1
2:45    Struga Personal Tomaszów Mazowiecki – Showtime Sosnowiec 1:1 (1:0)
12:45    Tequila Olsztyn – Athletic Hornets Bartniczka 0:2 (0:2)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Rds Stal Płock 4 10 14:3
2  Athletic Hornets Bartniczka 4 6 7:5
3  Struga Personal Tomaszów Mazowiecki 4 5 12:6
4  Showtime Sosnowiec 4 5 9:6
5  Tequila Olsztyn 4 0 2:24

 

Grupa C

  • Jakubskie Energos-Schlitt Toruń
  • My Tu Po Medale Poznań
  • Razem Po Zwycięstwo Białystok
  • Skaryszewianka Radom
  • Polonia Klub Limanowa

WYNIKI

09:25     Jakubskie Energos-Schlitt Toruń – Polona Klub Limanowa 2:1 (0:0)
09:25     My Tu Po Medale Poznań – Skaryszewianka Radom 2:1 (1:0)
10:15     Jakubskie Energos-Schlitt Toruń – Skaryszewianka Radom 6:0 (3:0)
10:15     My Tu Po Medale Poznań – Razem Po Zwycięstwo 3:3 (2:0)
11:05     My Tu Po Medale Poznań – Polona Klub Limanowa 3:3 (1:0)
11:05     Razem Po Zwycięstwo – Skaryszewianka Radom 2:6 (1:1)
11:55     Jakubskie Energos-Schlitt Toruń – Razem Po Zwycięstwo 5:0 (1:0)
11:55     Skaryszewianka Radom – Polona Klub Limanowa 2:3 (1:0)
12:45     Jakubskie Energos-Schlitt Toruń – My Tu Po Medale Poznań 1:2 (0:2)
12:45     Razem Po Zwycięstwo – Polona Klub Limanowa 3:11 (2:7)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Jakubskie Energos-Schlitt Toruń 4 9 14:3
2  My Tu Po Medale Poznań 4 8 10:8
3  Polonia Klub Limanowa 4 7 18:10
4  Skaryszewianka Radom 4 3 9:13
5  Razem Po Zwycięstwo Białystok 4 1 8:25

 

Grupa D

  • Kapela Weselna Kraków
  • MG Wiśniówka Jastrzębie-Zdrój
  • Śródmieście Grudziądz
  • Big Bulls Kowalewo Pomorskie
  • Kamena Suwałki

WYNIKI

09:25     Kapela Weselna Kraków – Kamena Suwałki 4:0 (3:0)
09:25     MG Wiśniówka Jastrzębie-Zdrój – Big Bulls Kowalewo Pomorskie 4:4 (2:1)
10:15     Kapela Weselna Kraków – Big Bulls Kowalewo Pomorskie 3:0 (1:0)
10:15     MG Wiśniówka Jastrzębie-Zdrój – Śródmieście Grudziądz 4:1 (1:0)
11:05     MG Wiśniówka Jastrzębie-Zdrój – Kamena Suwałki 4:0 (1:0)
11:05     Śródmieście Grudziądz – Big Bulls Kowalewo Pomorskie 0:2 (0:0)
11:55     Kapela Weselna Kraków – Śródmieście Grudziądz 7:1 (4:0)
11:55     Big Bulls Kowalewo Pomorskie – Kamena Suwałki 7:1 (3:0)
12:45     Kapela Weselna Kraków – MG Wiśniówka Jastrzębie-Zdrój 0:2 (0:2)
12:45     Śródmieście Grudziądz – Kamena Suwałki 2:2 (1:2)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  MG Wiśniówka Jastrzębie-Zdrój 4 10 14:5
2  Kapela Weselna Kraków 4 9 14:3
3  Big Bulls Kowalewo 4 7 13:8
4  Kamena Suwałki 4 1 3:17
5  Śródmieście Grudziądz 4 1 4:15

 

Grupa E

  • A Seree Tee Krotoszyn
  • Sancho Panza Wrocław
  • KP Brzeźno Gdańsk
  • Husaria Pabianice
  • KATS/KATY Suchowola

WYNIKI

09:50     A Seree Tee Krotoszyn – KATS/KATY Suchowola 3:0 (1:0)
09:50     Sancho Panza Wrocław – Husaria Pabianice 4:0 (2:0)
10:40     A Seree Tee Krotoszyn – Husaria Pabianice 6:0 (3:0)
10:40     Sancho Panza Wrocław – KP Brzeźno Gdańsk 0:1 (0:1)
11:30     Sancho Panza Wrocław – KATS/KATY Suchowola 0:2 (0:1)
11:30     KP Brzeźno Gdańsk   – Husaria Pabianice 1:1 (0:0)
12:20     A Seree Tee Krotoszyn – KP Brzeźno Gdańsk 3:2 (2:0)
12:20     Husaria Pabianice – KATS/KATY Suchowola 1:2 (0:1)
13:10     A Seree Tee Krotoszyn – Sancho Panza Wrocław 2:1
13:10     KP Brzeźno Gdańsk – KATS/KATY Suchowola 1:2 (1:0)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  A Seree Tee Krotoszyn 4 12 14:3
2  KATS/KATY Suchowola 4 9 6:5
3  KP Brzeźno Gdańsk 4 4 5:6
4  Sancho Panza Wrocław 4 3 5:5
5  Husaria Pabianice 4 1 2:13

 

Grupa F

  • Poker Team Lublin
  • Piwkarze Szczecin
  • CTSK Pruszków
  • Vendetta Team Tczew
  • Krosno Glass

WYNIKI

09:50     Poker Team Lublin – Krosno Glass 2:0 (0:0)
09:50     Piwkarze Szczecin – Vendetta Team Tczew 0:2 (0:0)
10:40     Poker Team Lublin – Vendetta Team Tczew 2:1 (0:1)
10:40     Piwkarze Szczecin – CTSK Pruszków 3:1 (1:1)
11:30     Piwkarze Szczecin – Krosno Glass 2:3 (2:2)
11:30     CTSK Pruszków – Vendetta Team Tczew 0:5 (0:1)
12:20     Poker Team Lublin – CTSK Pruszków 6:3 (5:1)
12:20     Vendetta Team Tczew – Krosno Glass 5:0 (1:0)
13:10     Poker Team Lublin – Piwkarze Szczecin 5:3 (2:0)
13:10     CTSK Pruszków – Krosno Glass 6:5 (2:3)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Poker Team Lublin 4 12 15:7
2  Vendetta Team Tczew 4 9 13:2
3  Piwkarze Szczecin 4 3 8:11
4  Krosno Glass 4 3 8:15
5  CTSK Pruszków 4 3 10:19

 

Grupa G

  • Dentim Clinic Katowice
  • Dynamo Konin
  • Timon-Trans Bydgoszcz
  • Citroen Sztukowski Ostrów Wielkopolski
  • Prostrovia Zgierz

WYNIKI

09:50     Dentim Clinic Katowice – Prostrovia Zgierz 5:0 (3:0)
09:50     Dynamo Konin – Citroen Sztukowski Ostrów Wielkopolski 0:1 (0:1)
10:40     Dentim Clinic Katowice – Citroen Sztukowski Ostrów Wielkopolski  4:0 (1:0)
10:40     Dynamo Konin – Timon-Trans Bydgoszcz 2:1 (0:1)
11:30     Dynamo Konin – Prostrovia Zgierz 3:2 (2:0)
11:30     Timon-Trans Bydgoszcz – Citroen Sztukowski Ostrów Wielkopolski 4:1 (1:0)
12:20     Dentim Clinic Katowice – Timon-Trans Bydgoszcz 0:2 (0:1)
12:20     Citroen Sztukowski Ostrów Wielkopolski – Prostrovia Zgierz 1:3 (0:3)
13:10     Dentim Clinic Katowice – Dynamo Konin 5:1 (3:0)
13:10     Timon-Trans Bydgoszcz – Prostrovia Zgierz 2:3 (2:2)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Dentim Clinic Katowice 4 9 14:3
2  Dynamo Konin 4 6 6:9
3  Prostrovia Zgierz 4 6 8:11
4  Timon-Trans Bydgoszcz 4 6 9:6
5  Citroen Sztukowski Ostrów Wielkopolski 4 3 3:11

 

Grupa H

  • Dynamik Herring Toruń
  • Silverside F.C. Łódź
  • Brooklyn Nowy Dwór Mazowiecki
  • Celebryci Radzionków

WYNIKI

09:50     Silversite F.C. Łódź – Celebryci Radzionków 1:2 (1:1)
10:40     Dynamik Herring Toruń– Celebryci Radzionków 6:0 (2:0)
10:40     Silversite F.C. Łódź – Brooklyn Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (2:0)
11:30     Brooklyn Nowy Dwór Mazowiecki – Celebryci Radzionków 1:2 (1:1)
12:20     Dynamik Herring Toruń – Brooklyn Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (1:1)
13:10     Dynamik Herring Toruń – Silversite F.C. Łódź 4:3 (3:3)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Dynamik Herring Toruń 3 9 13:4
2  Celebryci Radzionków 3 6 4:8
3  Silversite F.C. Łódź 3 3 7:7
4  Brooklyn Nowy Dwór Mazowiecki 3 0 3:8

 

FAZA PUCHAROWA


1/8 finału

14:00     Mecz nr 1:   FC Gorlicka Warszawa – Athletic Hornets Bartniczka 5:1 (4:0)
14:00     Mecz nr 2:   Jakubskie Energos-Schlitt Toruń – Kapela Weselna Kraków 4:1 (2:1)
14:00     Mecz nr 3:   A Seree Tee Krotoszyn – Vendetta Team Tczew 0:1 (0:0)
14:00     Mecz nr 4:   Dentim Clinic Katowice – Celebryci Radzionków 7:0 (4:0)
14:00     Mecz nr 5:   RDS Stal Płock – Budoserwis Chorzów 0:5 (0:2)
14:00     Mecz nr 6:   MG Wiśniówka Panaso Polska – My Tu Po Medale Poznań 4:1 (0:0)
14:00     Mecz nr 7:   Poker Team Lublin – Kats/Katy Suchowola 5:0 (3:0)
14:00     Mecz nr 8:   Dynamik Herring Toruń – Dynamo Konin 5:0 (2:0)

Ćwierćfinały

14:50     Ćwierćfinał nr 1:   FC Gorlicka Warszawa – Jakubskie Energos-Schlitt Toruń 4:1 (2:0)
14:50     Ćwierćfinał nr 2:   Vendetta Team Tczew – Dentim Clinic Katowice 1:4 (0:1)
14:50     Ćwierćfinał nr 3:   Budoserwis Chorzów – MG Wiśniówka Panaso Polska 2:0 (0:0)
14:50     Ćwierćfinał nr 4:   Poker Team Lublin – Dynamik Herring Toruń 2:3 (2:1)

Półfinały

15:40     Półfinał nr 1:   FC Gorlicka Warszawa – Dentim Clinic Katowice 2:3 po turbo dogrywce (0:0, 1:1)
15:40     Półfinał nr 2:   Budoserwis Chorzów – Dynamik Herring Toruń 0:2 (0:1)

Mecz o 3. miejsce

16:20     FC Gorlicka Warszawa – Budoserwis Chorzów 1:2 (0:1)

Finał

16:45     Dentim Clinic Katowice – Dynamik Herring Toruń 1:2 po turbo dogrywce (0:0, 1:1)

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy zawodnik turnieju: Krzysztof Elsner (Dynamik Herring Toruń)
Najlepszy strzelec turnieju: Ariel Mnochy (Dentim Clinic Katowice) – 8 goli
Najlepszy bramkarz turnieju: Mateusz Łysik (FC Gorlicka Warszawa)
Zawodnik szóstki turnieju: Marcin Rosiński (Dentim Clinic Katowice)
Zawodnik szóstki turnieju: Martin Markosyan (Budoserwis Chorzów)
Zawodnik szóstki turnieju: Robert Śmigielski (FC Gorlicka Warszawa)
 

powrót do listy

Komentarze

Mariusz Klim
+
0
/
-
0
około 1 miesiąc temu

Błąd dwa razy jest Tczew, Chyba KATS/KATY Suchowola powinno być :)

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement