PL6
Dodany: Komentarzy: 0

#PL6: Zapowiedź Turnieju Miast w Bydgoszczy

Po raz pierwszy zmagania ogólnopolskiego Turnieju Miast zawitają do Bydgoszczy! Już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia odbędzie się drugi turniej PL6 w 2019 roku.  Zawody odbędą się na Stadionie Miejskim im. Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, a początek zmagań przewidziany jest na godzinę 9:00.

 

 

Po bardzo udanych występach reprezentacji Bydgoszczy w Turniejach Miast organizowanych w Grudziądzu, Toruniu i Ostrowie Wielkopolskim, nadszedł czas na występ przed własną publicznością!

Z zaproszenia na Turniej skorzystało dziesięć Reprezentacji Miast - z Tczewa, Torunia, Płocka, Nowego Dworu Mazowieckiego, Warszawy, Pruszkowa, Łodzi, Zgierza, Ostrowa Wielkopolskiego i Krotoszyna. Stawkę dwunastu drużyn uzupełnią dwie reprezentacje gospodarzy - zaprawionej w bojach reprezentacji A i nowoutworzonej reprezentacji U21.

W wyniku losowania, które odbyło się w 7.04 zespoły zostały podzielone na dwie grupy, których skład przedstawia poniższa grafika:

 

 

W zgodnej opinii ekspertów i komentatorów do głównych faworytów Turnieju należy zaliczyć bardzo silne reprezentacje Torunia i Łodzi, liderów rankingu miast Polskiej Ligi Szóstek - Pruszków, zwycięzców poprzedniego Turnieju Miast - reprezentację Warszawy U21 i wreszcie gospodarzy - reprezentację Bydgoszczy.

 

 

Na niedzielę zapowiada się piękna pogoda! Zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski przy ul. Słowiańskiej 7 oraz na fanapage Playareny Bydgoszcz, gdzie prowadzona będzie relacja z zawodów. Rozpoczęcie Turnieju zaplanowane jest na godzinę 9:00, pierwsze mecze zaczynają się o 9:20, a mecz finałowy powinien się rozpocząć ok. godz. 16:40. Tuż po jego zakończeniu rozpocznie się ceremonia rozdania nagród.

 

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement