Playarena
Dodany: Komentarzy: 0

Wybieramy Drużynę Maja!

Sezon 2018/2019 wchodzi w decydującą fazę. Lada moment poznamy triumfatorów lokalnych rozgrywek, zwycięzców pucharów, a także spadkowiczów i nowych beniaminków. Jednak za nim to nastąpi przed nami jeszcze dwa głosowania na Drużynę Miesiąca. Tym razem wybieramy najlepszy zespół majowych zmagań!

 

Retkinia Crew (Łódź)

1 liga, bilans meczów 5-0-0, bilans bramek 82:36

Pokonanie aktualnego lidera łódzkiej pierwszej ligi, czyli Składu Węgla i Papy, który do tej pory nie przegrał żadnego meczu na wiosnę, zdecydowanie przybliżyło zespół Retkinii do wicemistrzostwa miasta. Do tego można dołączyć 23 spotkania bez porażki z rzędu i mamy obraz najlepszej drużyny miesiąca w Łodzi!

 

Poker Team Lublin (Lublin)

1 liga, bilans meczów 4-0-0, bilans bramek 36:14

Poker zakończył maj bez porażki. Wygrywali z drużynami z TOP6 w tabeli, dzięki czemu  wkroczyli na dobrą drogę ku obronie tytułu mistrzowskiego. W dodatku w Pucharze Lublina bez problemu awansowali do ćwierćfinału (w czerwcu w tej fazie uporali się z Primaverą i zameldowali się w Final Four). Respekt wzbudza jeszcze jeden fakt, a mianowicie to, że w tych spotkaniach nie posiadali kompletnej kadry meczowej, przez co zdarzało się im grać w sześciu w polu bez nominalnego bramkarza.

 

Ananasy Grudziądz (Grudziądz)

1 liga, bilans meczów 1-1-0, bilans bramek 15:13

Może w maju nie zagrali dużej ilości spotkań, ale jakże to były istotne spotkania! Na finiszu rozgrywek ligowych na ich drodze stanęli dwaj najwięksi rywale i drużyny o największej (nie licząc Ananasów) jakości piłkarskiej, czyli The Blues i Śródmieście. Z pierwszym z nich, po pełnym zwrotów akcji meczu, udało się wygrać, a z drugim zremisować, gdzie również mogliśmy oglądać walkę do końca. Te wyniki wydają się przypieczętowywać Mistrzostwo Miasta dla tej drużyny i już tylko katastrofa by mogła odebrać im to trofeum!

 

Świat Supli Superstar Team (Białystok)

1 liga, bilans meczów 7-0-0, bilans bramek 67:12

Ostatnio Białystok miał małe problemy... jednak nieprzerwalnie ich dobrem eksportowym jest Świat Supli Supertar Team! Od początku sezonu nie przegrali żadnego meczu, a maj to totalny „rzeźnia” w Pucharze Miasta. „Supersi” ani razu nie schodzili z boiska pokonani. W dodatku w całych rozgrywkach pucharowych zdobyli aż 61 bramek! Większość meczów wygrywali do zera i pewnie sięgnęli po trofeum.

 

Husaria Bydgoszcz (Bydgoszcz)

2 liga, bilans meczów 4-0-0, bilans bramek 29:6

W maju gracze Husarii byli skuteczni do bólu. Kolejnych rywali odprawiali 3:0, 9:2, 5:2 i 12:2. W pokonanym polu zostawili min. trzecią w tabeli MKS Wisełkę Pogrom. Dzięki doskonałej postawie Husarzy do końca pozostają w walce o mistrzostwo 2. ligi i bilet na turniej 3 Rogi Karny! Siłą Husarii jest kolektyw, ale na wyróżnienie zasługuje na pewno ich lider - Kuba Bochański, który dzięki dobrej postawie otrzymał od trenera kadry szansę debiutu w kadrze Bydgoszczy!

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement