Mistrzostwa Polski
Dodany: Komentarzy: 2

Znamy podział przepustek na turnieje eliminacyjne Mistrzostw Polski!

Już za nieco ponad miesiąc rozpoczynają się Mistrzostwa Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Tym razem w nieco innej formule niż dotychczas, bo zamiast trzech tygodni wszystko potrwa tylko dwa! 128 najlepszych drużyn z całej Polski w dniach 20-21 lipca przyjedzie do Warszawy, aby rywalizować o przepustkę na turniej finałowy w Chorzowie, który odbędzie się tydzień później, czyli 28 lipca.

 

Największy cykl turniejów w historii playarena.pl

Wszystkie przepustki  na Mistrzostwa Polski w piłce nożnej 6-osobowej zostały rozdysponowane na podstawie wielu odgórnie ustalonych wytycznych. Pod uwagę brane były wszystkie elementy, które wpływają na jakość danej ligi m.in. poziom sportowy czy zespół Ambasadorów. Na turniejach eliminacyjnych Mistrzostw Polski zagra w sumie 128 najlepszych drużyn w Polsce. Kolejne 50 drużyn weźmie udział w zupełnie nowym turnieju dla najlepszych drużyn z niższych lig (3 Rogi Karny). Jeżeli dodamy do tego 40 drużyn, które zawalczą o Puchar Polski, mamy w efekcie największą dawkę piłki nożnej w całej historii playarena.pl! 3 różne eventy, 5 dni rywalizacji i w sumie 218 drużyn! To będzie wyjątkowo gorące lato!

Podział przepustek

Najwięcej przepustek na turnieje eliminacyjne powędrowało do Warszawy, Łodzi i Krakowa (po 8). Z tego powodu zespoły z tych trzech miast zostały podzielone na dwa dni turniejowe. W związku z tym do końca nie możemy przewidzieć, które zespoły powalczą danego dnia, ale na pewno "trójka gigantów" ma szansę rozdawać karty podczas zawodów.

Warto też wspomnieć, że siedem miast, które dołączyły do naszych rozgrywek w tym sezonie (Dębica, Głogów, Pleszew, Września, Krosno, Ozorków, Zduńska Wola), zostało nagrodzonych jedną przepustką. Mamy nadzieję, że przyczyni się to do rozwoju rozgrywek w tych miastach.

Faworyci i dywagacje

W sobotę oprócz powyższej trójki najwięcej przestawicieli wyśle Szczecin z Wrong Side F.C na czele. Na pewno mocne będą The Cyborgs (Chorzów & Świętochłowice), a także Świat Supli Superstar Team (Białystok). Nie można zapomnieć również o reprezentancie Zabrza & Rudy Śląskiej - Dentim Clinic Katowice. Gdybyśmy mieli wymienić jeszcze jednego faworyta, to ciekawe będzie starcie o jedyną przepustkę w Płocku, o którą powalczy ekipa kapitana RP6, aktualni wicemistrzostwie Polski i druga drużyna w Europie - Kluge Team Płock.

Następnego dnia najwięcej przedstawicieli wyśle Lublin, gdzie najsilniejszy wydaje się Poker Team. Bardzo ciekawym wydarzeniem będzie możliwość potencjalnego starcia, które może być jednocześnie rewanżem za finał Fortuna Pucharu Polski Playarena 2018, czyli pojedynek Ganadoru Warszawa z Dynamikiem Herring Toruń.

 

I turniej - (20.07) II turniej - (21.07)
 Szczecin
 Wrocław
 Kraków
 Łódź
 Ostrów Wielkopolski
 Warszawa
 Chorzów & Świętochłowice
 Częstochowa
 Białystok
 Poznań
 Radzionków
 Brodnica
 Bytom
 Jastrzębie-Zdrój
 Konin
 Limanowa
 Suwałki
 Zabrze & Ruda Śląska
 Zgierz
 Płock
 Dębica
 Głogów
 Pleszew
 Września
4+1*
4+1*
4
4
4
4
3+1*
3+1*
3
3
2+1*
2
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
 Lublin
 Gdańsk
 Sosnowiec
 Kraków
 Łódź
 Warszawa
 Bydgoszcz
 Grudziądz
 Pabianice
 Tczew
 Tomaszów Mazowiecki
 Toruń FA-PA
 Nowy Dwór Mazowiecki
 Pruszków
 Krotoszyn
 Olsztyn
 Radom
 Rzeszów
 Suchowola
 Toruń
 Krosno
 Ozorków
 Zduńska Wola
 -
4+1*
4
4
3+1*
3+1*
3+1*
3
3
3
3
3
3
2+1*
2+1*
2
2
2
2
2
2
1
1
1
-
 Suma 64  Suma 64

 

* dodatkowa przepustka za ogólne osiągnięcia miasta w sezonie 2018/2019

 

powrót do listy

Komentarze

Paweł Anaszkiewicz
+
0
/
-
0
7 miesiące/ęcy temu

Kiedy odbędzie się losowanie grup ?

Adrian Majchrzak
+
0
/
-
0
7 miesiące/ęcy temu

Witam jest ktoś chętny na zamianęmy gramy w sobote chętnie zamienimy się na niedzielę. Drużyna z Ostrowa Wielkopolskiego liczę na waszą pomoc inaczej będziemy musieli zrezygnować z mistrzostw

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement