Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Ambasador poszukiwany!

Jesteś pasjonatem futbolu i masz bzika na punkcie piłki nożnej? Mamy coś dla Ciebie! Dębicka Liga Playarena poszukuje nowych Ambasadorów. Jeżeli czujesz, że wniesiesz powiew świeżości do naszego zespołu, nie czekaj i zgłoś się do nas już teraz. Już wkrótce nowy sezon, a co za tym idzie, nowa jakoś rozgrywek!

 

Kogo szukamy?

Przede wszystkim poszukujemy ludzi zakręconych na punkcie piłki nożnej 6-osobowej, którzy sumiennie będą wykonywać swoją robotę. Potrzebujemy osób na następujące stanowiska: Administrator ligi oraz redaktor który zająłby się pisaniem newsów na naszą stronę oraz zarządzeniem profilem na Facebooku.

 

Dlaczego warto zostać Ambasadorem Playarena?


1. Współtworzysz największe rozgrywki piłki nożnej 6-osobowej w Polsce

Dołączając do nas, stajesz się częścią największych rozgrywek piłki nożnej 6-osobowej w Polsce oraz masz realny wpływ na realizację naszej misji, która polega na tym, by uzależniać ludzi od gry w piłkę. Jako osoba zarządzająca swoimi lokalnymi rozgrywkami, w każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc.
 

2. Zdobywasz bezcenne doświadczenie

Praca Ambasadora to ciągłe zdobywanie doświadczenia w takich dziedzinach jak:

- praca w zespole,
- redagowanie tekstów,
- kierowanie grupą ludzi,
- organizowanie imprez sportowych,
- prowadzenie fanpage'a na Facebooku,
- pełnienie funkcji administratora strony internetowej,
- umiejętność rozwiązywania konfliktów i podejmowania decyzji.
 

3. Współorganizujesz Mistrzostwa Polski, Puchar Polski oraz bierzesz udział w selekcji zawodników do RP6

Będąc Ambasadorem, każdego roku bierzesz czynny udział w organizacji Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena i Fortuna Pucharu Polski Playarena oraz w selekcji zawodników do reprezentacji Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Ponadto, masz szansę wyjechać na mistrzostwa Europy w tej dyscyplinie sportu. To sprawia, że stajesz się współtwórcą projektów przeprowadzanych na najwyższym poziomie organizacyjnym.
 

4. Jesteś częścią niesamowitej społeczności pasjonatów

Ambasadorowie Playarena są na co dzień w bieżącym kontakcie. Dzięki temu mogą sobie nawzajem pomagać oraz wymieniać różnymi doświadczeniami. Wszyscy chętni Ambasadorowie mogą dodatkowo uczestniczyć także w corocznych Ogólnopolskich Zjazdach Ambasadorów. Te spotkania to możliwość poznania wyjątkowych osób, które mimo iż się od siebie różnią i pochodzą z innych miejscowości, są tak samo zakręceni na punkcie piłki nożnej i projektu Playarena, jak każdy z nas. Klimat, który wspólnie udaje nam się tworzyć, jest niepowtarzalny i docenisz go tylko wtedy, gdy sam będziesz miał z nim do czynienia.
 

5. Wzbogacasz swoje CV

Zdobyte podczas pracy wolontariackiej umiejętności będą niezwykle cenne w Twojej przyszłej karierze zawodowej. Dodatkowo bardzo przydatne w poszukiwaniu przyszłego pracodawcy mogą okazać się referencje od naszych partnerów, które można otrzymać w zamian za pomoc przy organizacji ich projektów. Na co dzień współpracujemy z tak wielkimi markami jak: Nike, Fortuna, Allianz, Red Bull, Kia czy Powerade.
 

6. Odczuwasz niesamowitą satysfakcję

Ambasadorowie Playarena zgodnie stwierdzają, że posiadanie dużego wpływu na rozwój rozgrywek w swoim mieście oraz możliwość zagospodarowania młodym ludziom wolnego czasu, daje każdemu z nich ogromną satysfakcję i wielkiego kopa do działania.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany, zgłoś się do naszego zespołu na stronie: https://www.facebook.com/PlayarenaDebica

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement