Fortuna Puchar Polski
Dodany: Komentarzy: 0

Fortuna Puchar Puchar Polski: podstawowe informacje

Już za 8 dni zaczynamy prawdziwą jazdę bez trzymanki! Nadchodzi okres, na który przez cały sezon czekali wszyscy zawodnicy rozgrywek playarena.pl. Czas na ogólnopolskie turnieje, a na pierwszy ogień idzie Fortuna Puchar Polski Playarena, podczas którego zmierzą się zwycięzcy lokalnych pucharów. Klepcie terminy na 13 lipca, zabierzcie żony i dzieci, babcię i dziadka – wszystkie drogi prowadzą wtedy do Warszawy!

 

Kto broni tytułu?

Tytułu zdobytego przed rokiem bronić będzie zdobywca potrójnej korony w sezonie 2017/2018 – Dynamik Herring Toruń. Uczestnik Socca Champions League okazał się bezkonkurencyjny. Podczas zawodów wygrał wszystkie mecze, a swój triumf przypieczętował pokonaniem w finale Ganadoru Warszawa 2:1.

 

 

Historyczni triumfatorzy Fortuna Pucharu Polski Playarena

2015/2016 – Gloria Victis Warszawa (3:0 z BKP Warszawa)

2016/2017 – Dentim Clinic Katowice (3:2 z Dynamikiem Herring Toruń)

2017/2018 – Dynamik Herring Toruń (2:1 z Ganadorem Warszawa)

2018/2019 - ?

 

 

Gdzie zagramy?

Zawody o Puchar Polski zostaną rozegrane, tak jak w poprzednim sezonie, na boiskach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej przy ulicy Obrońców Tobruku 11 w Warszawie. Ośrodek wyposażony jest w dwa boiska wysokiej jakości ze sztuczną nawierzchnią i znajduje się w znakomitej lokalizacji, niemal przy samej Trasie Armii Krajowej. Dla drużyn Playarena jest to bez wątpienia obiekt bardzo dobrze znany. Poza ubiegłorocznym turniejem finałowym rozgrywek pucharowych odbywały się tam również w przeszłości Finał Nike The Chance i jeden z turniejów eliminacyjnych MP w 2012 roku oraz Finał Mistrzostw Polski Playarena w 2017 roku. BOPN gościł też dwie poprzednie edycje Fortuna Pucharu Polski - w 2017 i 2018 roku.

 

 

Rzućcie okiem na poniższą infografikę, a dowiecie się co oferuje tegoroczna odsłona Fortuna Pucharu Polski Playarena:

 

 

Rejestracyjne formalności

Szczegóły dotyczące zgłoszenia drużyny zostaną przesłane przez administratora rozgrywek z maila mistrzostwa@playarena.pl do kapitana drużyny wraz z formularzem zgłoszeniowym, numerem konta do wpłaty wpisowego i szczegółowymi informacjami organizacyjnymi dnia turniejowego.

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement