Playarena
Dodany: Komentarzy: 3

Komplet wyników z turnieju finałowego 3 Rogi Karny

Trafiłeś na tekstową relację LIVE z turnieju finałowego 3 Rogi Karny 2019. Zawody rozgrywane są na boiskach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej w Warszawie, a walka toczy się o pierwsze w historii "Złote Kalesony" oraz o prawo do gry w Eliminacjach do Mistrzostw Polski. Impreza została podzielona na dwie części. W godz. 9:00 - 15:15 odbywają się mecze fazy grupowej, a między 15:15 a 18:25 spotkania fazy pucharowej. Poniżej znajdziesz wyniki wszystkich zakończonych potyczek oraz strzelców bramek. Oddzielną relację prowadzimy także na naszym Facebooku. Zapraszamy na facebook.com/playarenaPL.

 

FAZA GRUPOWA
 

Grupa A

  • Black Eagles Warszawa
  • Dolina Grabów Bydgoszcz
  • Maciejkowice Chorzów
  • Rosso Team Tczew
  • Still Banging Kraków
  • Fekramajko CF Lublin

WYNIKI

09:00               Black Eagles Warszawa – Fekramajko C.F. Lublin 1:0 (1:0)
09:00               Dolina Grabów Bydgoszcz – Still Banging Kraków 5:0 (w.o.)
09:00               Maciejkowice Chorzów – Rosso Team Tczew 1:2 (0:2)
10:15               Black Eagles Warszawa – Still Banging Kraków 5:0 (w.o.)
10:15               Dolina Grabów Bydgoszcz – Rosso Team Tczew 5:2 (0:2)
10:15               Maciejkowice Chorzów – Fekramajko C.F. Lublin 0:4 (0:2)
11:30               Black Eagles Warszawa – Rosso Team Tczew 3:2 (2:0)
11:30               Dolina Grabów Bydgoszcz – Maciejkowice Chorzów 6:4 (3:0)
11:30               Still Banging Kraków – Fekramajko C.F. Lublin 0:5 (w.o.)
12:45               Black Eagles Warszawa – Maciejkowice Chorzów 2:2 (1:2)
12:45               Dolina Grabów Bydgoszcz – Fekramajko C.F. Lublin 0:2 (0:1)
12:45               Rosso Team Tczew – Still Banging Kraków 5:0 (w.o.)
14:00               Black Eagles Warszawa – Dolina Grabów Bydgoszcz 2:2 (1:2)
14:00               Maciejkowice Chorzów – Still Banging Kraków 5:0 (w.o.)
14:00               Rosso Team Tczew – Fekramajko C.F. Lublin 0:4 (0:3)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Fekramajko CF Lublin 5 12 15:1
2  Black Eagles Warszawa 5 11 13:6
3  Dolina Grabów Bydgoszcz 5 10 18:10
4  Rosso Team Tczew 5 6 11:13
5  Maciejkowice Chorzów 5 4

12:14

6  Still Banging Kraków 5 0 0:25

 

Grupa B

  • Autsa Gdańsk
  • Wybrzeże Klatki Schodowej
  • InterCity Poznań
  • Plastuś i Przyjaciele
  • Szał Ciał Warszawa
  • FC Kozie Bobki Częstochowa

WYNIKI

09:00               Autsa Gdańsk – FC Kozie Bobki Częstochowa 4:2 (1:2)
09:00               Wybrzeże Klatki Schodowej Sosnowiec – Szał Ciał Warszawa 0:5 (0:2)
09:00               InterCity Poznań – Plastuś i Przyjaciele Pabianice 3:4 (2:2)
10:15               Autsa Gdańsk – Szał Ciał Warszawa 4:2 (2:0)
10:15               Wybrzeże Klatki Schodowej Sosnowiec – Plastuś i Przyjaciele Pabianice 1:4 (0:2)
10:15               InterCity Poznań - FC Kozie Bobki Częstochowa 4:4 (3:1)
11:30               Autsa Gdańsk – Plastuś i Przyjaciele Pabianice 7:0 (4:0)
11:30               Wybrzeże Klatki Schodowej Sosnowiec – InterCity Poznań 2:2 (1:1)
11:30               Szał Ciał Warszawa – FC Kozie Bobki Częstochowa 1:3 (1:1)
12:45               Autsa Gdańsk – InterCity Poznań 4:1 (2:0)
12:45               Wybrzeże Klatki Schodowej Sosnowiec – FC Kozie Bobki Częstochowa 6:3 (2:0)
12:45               Plastuś i Przyjaciele Pabianice – Szał Ciał Warszawa 2:5 (2:1)
14:00               Autsa Gdańsk – Wybrzeże Klatki Schodowej Sosnowiec 2:1 (2:0)
14:00               InterCity Poznań - Szał Ciał Warszawa 2:6 (0:3)
14:00               Plastuś i Przyjaciele Pabianice – FC Kozie Bobki Częstochowa 7:3 (3:2)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Autsa Gdańsk 5 15 21:6
2  Szał Ciał Warszawa 5 9 19:11
3  Plastuś i Przyjaciele Pabianice 5 9 17:19
4  Wybrzeże Klatki Schodowej Sosnowiec 5 4 10:16
5  FC Kozie Bobki Częstochowa 5 4

15:22

6  InterCity Poznań 5 2 12:20

 

Grupa C

  • Tańczące Wiertarki Kraków
  • North Side Football Częstochowa
  • Altana Team Grudziądz
  • Angry Breavers FC Kraków
  • Niechciani FC Łódź
  • FC Gryzzlys Bydgoszcz

WYNIKI

09:00               Tańczące Wiertarki Kraków – FC Gryzzlys Bydgoszcz 0:5 (w.o.)
09:00               North Side Football Częstochowa – Niechciani F.C Łódź 0:6 (0:3)
09:25               Altana Team Grudziądz – Angry Beavers FC Kraków 2:0 (1:0)
10:15               Tańczące Wiertarki Kraków – Niechciani F.C Łódź 0:5 (w.o.)
10:15               North Side Football Częstochowa – Angry Beavers FC Kraków 5:1 (2:0)
10:40               Altana Team Grudziądz – FC Gryzzlys Bydgoszcz 3:6 (0:1)
11:30               Tańczące Wiertarki Kraków – Angry Beavers FC Kraków 0:5 (w.o.)
11:30               North Side Football Częstochowa – Altana Team Grudziądz 1:2 (0:1)
11:55               Niechciani F.C Łódź – FC Gryzzlys Bydgoszcz 4:6 (1:4)
12:45               Tańczące Wiertarki Kraków – Altana Team Grudziądz 0:5 (w.o.)
12:45               North Side Football Częstochowa – FC Gryzzlys Bydgoszcz 1:10 (0:3)
13:10               Angry Beavers FC Kraków – Niechciani F.C Łódź 2:5 (0:2)
14:00               Tańczące Wiertarki Kraków – North Side Football Częstochowa 0:5 (w.o.)
14:00               Altana Team Grudziądz – Niechciani F.C Łódź 0:2 (0:1)
14:25               Angry Beavers FC Kraków – FC Gryzzlys Bydgoszcz 1:6 (1:1)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  FC Gryzzlys Bydgoszcz 5 15 33:9
2  Niechciani FC Łódź 5 12 22:8
3  Altana Team Grudziądz 5 9 12:9
4  North Side Football 5 6 12:19
5  Angry Breavers FC Krakow 5 3

9:18

6  Tańczące Wiertarki Kraków 5 0 0:25

 

Grupa D

  • Straszne Niejadki Kraków
  • TDI Somsiody Chorzów
  • Baron Team Tomaszów Mazowiecki
  • CORTE Warszawa
  • Fortuna Łódź
  • Calcio Vanzoni Lublin

WYNIKI

09:25               Straszne Niejadki Kraków – Calcio Vazoni Lublin 0:5 (w.o)
09:25               TDI Somsiody Chorzów – Fortuna Łódź 2:2 (1:1)
09:25               Baron Team Tomaszów Mazowiecki – CORTE Warszawa 5:2 (3:1)
10:40               Straszne Niejadki Kraków  – Fortuna Łódź 0:5 (w.o.)
10:40               TDI Somsiody Chorzów – CORTE Warszawa 7:2 (4:1)
10:40               Baron Team Tomaszów Mazowiecki – Calcio Vazoni Lublin 3:4 (3:3)
11:55               Straszne Niejadki Kraków – CORTE Warszawa 0:5 (w.o.)
11:55               TDI Somsiody Chorzów – Baron Team Tomaszów Mazowiecki 2:0 (1:0)
11:55               Fortuna Łódź – Calcio Vazoni Lublin 5:5 (2:4)
13:10               Straszne Niejadki Kraków – Baron Team Tomaszów Mazowiecki 0:5 (w.o.)
13:10               TDI Somsiody Chorzów – Calcio Vazoni Lublin 1:4 (0:2)
13:10               CORTE Warszawa – Fortuna Łódź 1:2 (0:1)
14:25               Straszne Niejadki Kraków – TDI Somsiody Chorzów 0:5 (w.o.)
14:25               Baron Team Tomaszów Mazowiecki – Fortuna Łódź 1:3 (1:2)
14:25               CORTE Warszawa – Calcio Vazoni Lublin 2:6 (1:3)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Calcio Vanzoni Lublin 5 13 24:11
2  Fortuna Łódź 5 11 17:9
3  TDI Somsiody Chorzów 5 10 17:8
4  Baron Team Tomaszów Mazowiecki 5 6 14:11
5  CORTE Warszawa 5 3

12:20

6  Straszne Niejadki Kraków 5 0 0:25

 

Grupa E

  • Poszukiwacze Zaginionej Piłki Szczecin
  • PDC Białystok
  • Same Asy Team Ostrów Wielkopolski
  • Athletic de Futbol Kraków
  • Niski Press Warszawa

WYNIKI

09:25               PDC Białystok – Niski Press Warszawa 1:2 (0:1)
09:25               Same Asy Team Ostrów Wielkopolski – Athletic Club de Football Kraków 2:1 (1:1)
10:40               Poszukiwacze Zaginionej Piłki Szczecin – Niski Press Warszawa 0:4 (0:0)
10:40               PDC Białystok – Athletic Club de Football Kraków 5:3 (2:0)
11:55               Poszukiwacze Zaginionej Piłki Szczecin – Athletic Club de Football Kraków 4:2 (2:1)
11:55               PDC Białystok – Same Asy Team Ostrów Wielkopolski 2:4 (1:2)
13:10               Poszukiwacze Zaginionej Piłki Szczecin – Same Asy Team Ostrów Wlkp. 2:1 (1:0)
13:10               Athletic Club de Football Kraków – Niski Press Warszawa 0:6 (0:2)
14:25               Poszukiwacze Zaginionej Piłki Szczecin – PDC Białystok 8:2
14:25               Same Asy Team Ostrów Wielkopolski – Niski Press Warszawa 1:3 (0:1)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Niski Press Warszawa 4 12 15:2
2  Poszukiwacze Zaginionej Piłki  4 9 14:9
3  Same Asy Team Ostrów Wielkopolski 4 6 8:8
4  PDC Białystok 4 3 10:17
5  Athletic Club de Futbol Kraków 4 0

6:17

 

Grupa F

  • Fuga Team Wrocław
  • Czarni Olsztyn
  • Supkowski Łepy Tczew
  • Husaria Mokotów Warszawa
  • FC Rolo Łódź

WYNIKI

09:50               Czarni Olsztyn – FC Rolo Łódź 5:0 (w.o.)
09:50               Subkowskie Łepy Tczew – Husaria Mokotów Warszawa 2:3 (2:0)
10:40               Fuga Team Wrocław – FC Rolo Łódź 5:0 (w.o.)
11:05               Czarni Olsztyn – Husaria Mokotów Warszawa 1:5 (0:1)
11:55               Fuga Team Wrocław – Husaria Mokotów Warszawa 4:2 (3:1)
12:20               Czarni Olsztyn – Subkowskie Łepy Tczew 3:6 (1:2)
13:10               Fuga Team Wrocław – Subkowskie Łepy Tczew 3:2 (1:1)
13:35               Husaria Mokotów Warszawa – FC Rolo Łódź 5:0 (w.o.)
14:25               Fuga Team Wrocław – Czarni Olsztyn 4:2
14:50               Subkowskie Łepy Tczew – FC Rolo Łódź 5:0 (w.o.)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Fuga Team Wrocław 4 12 16:5
2  Husaria Mokotów Warszawa 4 9 15:7
3  Supkowskie Łepy Tczew 4 6 15:9
4  Czarni Olsztyn 4 3 10:15
5  FC Rolo Łódź 4 0

0:20

 

Grupa G

  • Razem Tworzymy Siłę Łódź
  • FC Baxy Poznań
  • Guantanamera Krotoszyn
  • Młode Bródno Warszawa
  • PD WildBoars Wrocław

WYNIKI

09:50               FC Baxy Poznań – PD WildBoars Wrocław 1:1 (0:1)
09:50               Guantanamera Krotoszyn – Młode Bródno Warszawa 3:5 (1:0)
11:05               Razem Tworzymy Siłę Łódź – PD WildBoars Wrocław 2:1 (1:0)
11:05               FC Baxy Poznań – Młode Bródno Warszawa 0:4 (0:1)
12:20               Razem Tworzymy Siłę Łódź – Młode Bródno Warszawa 4:2 (3:2)
12:20               FC Baxy Poznań – Guantanamera Krotoszyn 2:1 (0:1)
13:35               Razem Tworzymy Siłę Łódź – Guantanamera Krotoszyn 8:1 (5:0)
13:35               Młode Bródno Warszawa – PD WildBoars Wrocław 0:5 (0:2)
14:50               Razem Tworzymy Siłę Łódź – FC Baxy Poznań 2:1
14:50               Guantanamera Krotoszyn – PD WildBoars Wrocław 1:3 (1:0)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Razem Tworzymy Siłę Łódź 4 9 15:6
2  PD WildBoars Wrocław 4 7 10:4
3  FC Baxy Poznań 4 7 5:7
4  Młode Bródno Warszawa 4 6 11:12
5  Guantanamera Krotoszyn 4 0

6:18

 

Grupa H

  • Gwiazdy 22 Kraków
  • Hortus Team Ostrów Wielkopolski
  • Stock Strikers Pabianice
  • MZS Destylat Warszawa
  • Drugteam Lublin

WYNIKI

09:50               Hortus Team Ostrów Wielkopolski – Drugteam Lublin 2:3 (1:2)
09:50               Stock Strikers Pabianice – MZS Destylat Warszawa 3:1 (1:1)
11:05               Gwiazdy 22 Kraków – Drugteam Lublin 8:1 (5:0)
11:05               Hortus Team Ostrów Wielkopolski – MZS Destylat Warszawa 6:1 (2:0)
12:20               Gwiazdy 22 Kraków – MZS Destylat Warszawa 5:3 (3:1)
12:20               Hortus Team Ostrów Wielkopolski – Stock Strikers Pabianice 0:2 (0:2)
13:35               Gwiazdy 22 Kraków – Stock Strikers Pabianice 5:2 (2:2)
13:35               MZS Destylat Warszawa – Drugteam Lublin 1:0 (0:0)
14:50               Gwiazdy 22 Kraków - Hortus Team Ostrów Wielkopolski 4:2 (3:1)
14:50               Stock Strikers Pabianice – Drugteam Lublin 4:1 (2:0)

 

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Gwiazdy 22 Kraków 4 12 22:8
2  Stock Strikers Pabianice 4 9 11:7
3  Hortus Team Ostrów Wielkopolski 4 3 10:10
4  MZS Destylat Warszawa 4 3 6:14
5  Drugteam Lublin 4 3

5:15

 

FAZA PUCHAROWA


1/8 finału

15:40               Mecz nr 1: Fekramajko C.F. Lublin – Szał Ciał Warszawa 4:3 (2:2)
15:40               Mecz nr 2: FC Gryzzlys Bydgoszcz – Fortuna Łódź 7:1 (2:1)
15:40               Mecz nr 3: Niski Press Warszawa – Husaria Mokotów Warszawa 2:0 (0:0)
15:40               Mecz nr 4: Razem Tworzymy Siłę Łódź – Stock Strikers Pabianice 3:2 po turbo dogrywce (1:0, 2:2)
15:40               Mecz nr 5: Autsa Gdańsk – Black Eagles Warszawa 3:2 (2:0)
15:40               Mecz nr 6: Calcio Vazoni Lublin – Niechciani F.C. Łódź 7:4 (2:0)
15:40               Mecz nr 7: Fuga Team Wrocław – Poszukiwacze Zaginionej Piłki Szczecin 2:3 po turbo dogrywce (1:1, 2:2)
15:40               Mecz nr 8: Gwiazdy 22 Kraków – PD Wildboars Wrocław 2:4 (1:2)

Ćwierćfinały

16:30               Ćwierćfinał nr 1:  Fekramajko C.F. Lublin  – FC Gryzzlys Bydgoszcz 1:4 (0:1)
16:30               Ćwierćfinał nr 2:  Niski Press Warszawa – Razem Tworzymy Siłę Łódź 2:3 (1:3)
16:30               Ćwierćfinał nr 3:  Autsa Gdańsk – Calcio Vazoni Lublin 3:2 (2:0)
16:30               Ćwierćfinał nr 4:  Poszukiwacze Zaginionej Piłki Szczecin – PD Wildboars Wrocław 2:3 (0:1)

Półfinały

17:20                Półfinał nr 1: FC Gryzzlys Bydgoszcz - Razem Tworzymy Siłę Łódź 0:5 (0:4)
17:20                Półfinał nr 2: Autsa Gdańsk  - PD Wildboars Wrocław 3:0 (1:0)

Mecz o 3. miejsce

18:00                FC Gryzzlys Bydgoszcz   – PD Wildboars Wrocław 2:4 (0:2)

Finał

18:00                Razem Tworzymy Siłę Łódź  - Autsa Gdańsk 1:2 (1:1)

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy zawodnik turnieju: Tomasz Gródek (Autsa Gdańsk)
Najlepszy strzelec turnieju: Jakub Powalisz (FC Gryzzlys Bydgoszcz) - 13 goli
Najlepszy bramkarz turnieju: Marcin Bokun (Autsa Gdańsk)
Zawodnik szóstki turnieju: Mateusz Szafrański (Calcio Vazoni Lublin)
Zawodnik szóstki turnieju: Bartosz Krogulec (Razem Tworzymy Siłę Łódź)
Zawodnik szóstki turnieju: Paweł Zasiadczyk (PD WildBoars Wrocław)

powrót do listy

Komentarze

Gracjan Łęt
+
0
/
-
0
około 1 miesiąc temu

Wprowadź komentarz...

mariusz błaszczyk
+
0
/
-
0
około 1 miesiąc temu

Panowie z Razem Tworzymy Siłę piekny gest w strone druzyny z Bydgoszcz . Przekazanie przepustki do turnieju w eliminacjach M.P .

Artur Pykało
+
0
/
-
0
około 1 miesiąc temu

14:25 Fuga Team Wrocław – Czarni Olsztyn 4:2. Błędny wynik meczu wprowadziliście :p.

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement